طراحی رزومه شرکت (رزومه تجاری)

ساخت رزومه حرفه‌ای انواع شرکت‌ها

ویژگی‌های رزومه شرکت (رزومه تجاری) چیست؟

  • وظیفه رزومه شرکتی، معرفی شرکت شما در بهترین وضعیت ممکن است.
  • امکان ارائه اطلاعاتی از قبیل: اطلاعات موسسان، مدیران و کارمندان شرکت، زمینه‌های فعالیت، اهداف و دستاوردها، پروژه‌های موفق، افتخارات و جوایز و ....
  • خلاصه نویسی در طراحی و ساخت رزومه شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است اما رزومه شرکت می‌تواند بیش از یک صفحه بوده و به جزئیات بیشتری بپردازد.
  • رزومه شرکتی می‌تواند نقش آگهی تبلیغاتی شرکت شما را داشته باشد؛ پس باید در تنظیم آن دقت کرد.
نمونه رزومه‌های شرکت (تجاری)

تعدادی از نمونه‌کارهای طراحی رزومه شرکت

(امکان طراحی رزومه با قالب‌های منتخب شما از بین ده‌ها قالب به دو زبان فارسی و انگلیسی وجود خواهد داشت)

رزومه شرکت چیست و چه اهمیتی دارد؟

وظیفه رزومه شرکت، معرفی شرکت شما در بهترین وضعیت ممکن است. یک رزومه شرکت معرف خدمات شرکت، سابقه و اعتبار آن است که با ارائه به مشتریان و طرف‌های قرارداد می‌تواند به معرفی هرچه بیشتر موسسان، مدیران، کارمندان، خدمات و اهدافت شرکت کمک کند. شما می‌توانید مواردی چون اطلاعات کلی شرکت، اهداف، دستاوردها‌، نام و مشخصات مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره، اعضای کلیدی شرکت، لیست پروژه‌های موفق و تصاویر مربوطه، اطلاعات تماس و... را در رزومه شرکت خود ذکر کنید.

رزومه شرکت چند نوع است؟

رزومه‌های شرکت معمولا به دو صورت تک صفحه‌ای و یا تفصلی (در چند صفحه) طراحی و تولید می‌شوند. دقت کنید که در تمامی رزومه‌ها اطلاعات درج شده هر چقدر مختصر و مفید بوده و از اضافه‌گویی پرهیز شود، خوانایی رزومه آسان‌تر شده و تاثیرگذاری بیشتر و بهتری خواهد داشت. این به این معنی نیست که حتما رزومه‌های تک صفحه‌ای بهتر از رزومه‌های تفصیلی هستند؛ بلکه نشانگر این است که حتی در طراحی رزومه‌های چندصفحه‌ای نیز می‌توان جانب نگارش صحیح را رعایت کرد.

آیا امنیت اطلاعات من تضمین می‌شود؟

بله؛ امنیت اطلاعات کاربران، چه کارجو چه کارفرما برای ما از بالاترین اهمیت برخوردار است. اطلاعات ارسالی شما از کانال‌های معتبر دریافت شده، در رزومه شرکتتان استفاده شده و سپس بایگانی خواهند شد و در اختیار هیچ شخص یا شرکتی قرار نخواهد گرفت.

آیا قالب رزومه شرکت توسط من قابل انتخاب است؟

بله؛ با توجه به نوع رزومه شما (تک صفحه‌ای یا تفصیلی) چندین نمونه کار با اطلاعات ساختگی برایتان ارسال خواهد شد. شما علاوه بر امکان انتخاب از بین این نمونه کارها، می‌توانید نمونه کار مدنظرتان را از هر منبع دیگری برای ما ارسال کنید تا طرح نهایی دقیقا بر اساس درخواست شما انجام پذیرد. تعدادی از نمونه کارهای رزومه شرکت در بالا قابل مشاهده است.

امکان ساخت رزومه به زبان انگلیسی یا ترجمه آن وجود دارد؟

بله؛ شما می‌توانید هنگام سفارش طراحی رزومه شرکت، زبان رزومه خود را مشخص کرده و یا هنگام ثبت اطلاعات خود، امکان ترجمه رزومه را برای آن فعال سازید تا رزومه درخواستی شما به صورت فارسی یا انگلیسی و یا هر دو مورد برایتان طراحی و ارسال گردد.

شروع قیمت از ۳۵۰,۰۰۰ تومان

شروع قیمت از ۲۹۹,۰۰۰ تومان

سفارش آنلاین طراحی رزومه شرکت